Bezplatné ocenenie

Pri zrode našej kancelárie stála myšlienka vytvorenia takých kvalitných služieb, aby sme boli schopní uspokojiť každého jedného klienta.

O nás

Poskytujeme personalizované služby, ktoré zodpovedajú presne Vašim potrebám

Výborná znalosť trhu a vedomosti ohľadom akéhokoľvek predaja a kúpi nehnuteľnosti z nás robia perfektného partnera na spoluprácu.

Nechajte všetky starosti na nás a my sa o všetko postaráme. Pre klientov zabezpečujeme komplexné služby a hľadáme tie najlepšie riešenia.
Spolupracujte s niekým, komu môžete dôverovať

V našej realitnej kancelárii nájdete certifikovaných profesionálov, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Pravidelné vzdelávanie a školenia sú samozrejmosťou u každého makléra pôsobiaceho v našej realitnej kancelárii.

Vlastníme licencie a osvedčenia vydané Národnou asociáciou realitných kancelárii Slovenska, ako aj certifikáty o vykonaní atestácie v programe „Real Estate Agent“ vydané Európskou asociáciou realitných profesií.

Jeden z konateľov má ukončené dve vysoké školy a to zahraničnú a slovenskú so zameraním na ekonómiu a obchod s bohatou praxou, čím zaručujeme plynulý priebeh našej spolupráce. Druhý z konateľov má dlhoročnú prax v oblasti realít. Toto spojenie vytvára perfektnú kombináciu pre vykonávanie realitnej činnosti na čo najvyššej úrovni.

O násO nás

Propagácia a informovanosť

Naši klienti sa môžu spoľahnúť na to, že ich nehnuteľnosti budú propagované tak, že si každá nehnuteľnosť nájde rýchlo toho správneho majiteľa.

Náš marketing je vyvinutý na vysokej úrovni a dávame si obzvlášť záležať na odprezentovaní nehnuteľností širokej verejnosti. Klientom poskytujeme pravidelné reporty o ich nehnuteľnostiach ako aj o situácii na trhu.
Vizualizácie a rekonštrukcie

Pri kúpe staršej nehnuteľnosti Vám bezplatne vypracujeme vizualizáciu, ako by mohla nehnuteľnosť vyzerať po rekonštrukcii. Spolupracujeme so stavebnou spoločnosťou AVrekon, s. r. o., takže samozrejmosťou je aj nacenenie rekonštrukcie.

Žiadne nemilé prekvapenia Vás s nami nečakajú. Pri kúpe nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu dostanete expresný termín od stavebnej spoločnosti AVrekon, s. r. o., ktorá začiatok rekonštrukcie prispôsobí Vašim požiadavkám.

O násO nás

Právny a finančný servis

O našej serióznosti svedčí aj bonus v podobe právneho a finančného servisu. Vytvorili sme sieť profesionálov a konzultantov špecializovaných na právo a financie, s ktorými sme schopní poskytnúť servis na najvyššej úrovni.

MyHOME Real Estate s. r. o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.